بیا عزیز

دقایقی در زندگی هست

که دلت برای کسی آنقدر تنگ می شود

که می خواهی او را

از رویاهایت بیرون بکشی و

در دنیای واقعی بغلش کنی

 

عشـــــق می ورزم و امیـــــد که این فـــن شــریــف

چـــون هــنرهای دگــــر مـــوجـب حرمان نشــــود


وقتهایی که از دست خودم برای خودم کاری بر نمی آیـــد

بایــد این من عاصـــی را بدهـــم دست

تــــــــــــــــــــــــــــــــو

/ 12 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فروز

بهترین روزها رو خودمون برای خودمون میسازیم. بهترین ثانیه ها ؛ بهترین لحظه ها. من برای تک تک لحظه های عزیز دلم عشق و سلامتی و سعادت می خوام. من در تمام دنیایی که دارم و ندارم عشقم را در آغوش می کشم/ می خواهم همیشه در بغلم باشد حتی وقتی به خوابم نمی آید!!

ب ه س

اگه خانوم بودین واسه ی این پست کلی قربون صدقه تون میرفتم ...اما چه کنم که اسلام دست منو بسته :))) باید این من عاصی را....بدهم دست تو........... خیلی دلنشینه..

پری سا

مدت هاست که دیگر از دست خودم برای خودم کاری بر نمی آید

نازخاتون

تو " بایـــــــــــــــــــــد" اهلیم کنی!! همین دلتنگی ها و هوا کم آوردنها هم قشنگه...نزنین منو حالا [وحشتناک] چطورید استاد جان؟!

مهدخت

سلام فضای شعرتون و احساسی که در واژه هایش موج میزند که احیا کننده ی قلبم است, را همانند باران وقتی بی وقفه خدا را ستایش میکند ؛وقتی دست مادری وجود کودکش را نوازش میکند, دوست میدارم . زیباست[بغل]

مهدخت

برای عزیز دور خودم: بیا روزهاست که این من بی تو ,کسی نیست بیا از بس دلتنگیهایم را برای گلهای کاغذی اتاق تنهاییهایم گفتم دیگر نشاطی نیست چه شود گر که بیایی گره ای باز کنی دل این بی طاقت دیوانه را همراز کنی چه شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[گل][گل][گل][گل]

منفرد

سلام استاد این روز ها اینجا این وبلاگتان را به رنگ دیگری می بینم . تغییر کرده . بوی دیگری می دهد . آشنا است اما نه مثل قبل . نمی دانم شاید از گیرنده باشد . بی خیال . من به گیرنده ام دست نمی زنم . شما هم ..... معمولا به چیزی دست نمی زنید .

مه سیما

درود شاهرخ عزیز شما چرا اینقدر معرکه هستین؟ چرا؟!! [گل]

نگارخانه ترنج بُرازجان

با سلام خدمت همشهری عزیز وبی زیبا و مملو از مطلب دارید انشالا که موفق باشید نگارخانه ترنج بُرازجان به تازگی شروع به فعالیت کرده و در رشته های هنری آموزش میدهیم و سفارشات را هم میپذیریم و لطفا به وب ما سر بزنید و همچنین به گالری ما بیایید و از نزدیک و کاملا رایگان کارهای ما را ببینید و سوالات خود را برسید و آدرس گالری ؛ در وب هست و به هر حال ما خوشحال میشویم. در آینده ، وب کامل تر خواهد شد.

نازخاتون

در چای هر شبم چشمان تو را میبینم حتی اگر بیست سال دیگر هم بگذرد... ممنونم از حضور زیبا و گرمتون تعبیر و تشبیه تون فوق العاده بود